Істина завжди на боці судді

Уперше в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка спільно з Федерацією баскетболу України та Хмельницькою обласною федерацією баскетболу відбувся Міжрегіональний суддівський семінар для молодих арбітрів, тренерів ВНЗ, ЗОШ, ДЮСШ, студентів ВНЗ.

Захід відбувся в центральному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 21-22 лютого.

На семінарі були присутні викладачі та студенти факультету фізичного виховання, гості з Хмельницького, Чернівців, Ужгорода, тренери та викладачі фізичного виховання нашого міста.

Представив гостей тренер баскетбольної команди К-ПНУ імені Івана Огієнка, співорганізатор семінару Одайник В.В. та запросив виголосити промову декана факультету фізичного виховання Стасюка І. І., який побажав усім натхнення для досягнення своєї мети і запевнив, що цей семінар став початком серйозної роботи для популяризації баскетболу в нашому місті.

Спікером семінару обрали арбітра міжнародної категорії «FIBA», провідного спеціаліста ФБУ Миколу Амбросова.

Зокрема, він зазначив, що для нього баскетбол – найцікавіший вид спорту і він зробить все можливе для того, щоб розвивати й популяризувати цей вид спорту в освітніх закладах України.

Тема семінару: “Основні аспекти та тонкощі суддівської діяльності”.

Микола Амбросов розпочав семінар із аналізу типових помилок, які допускають судді під час гри. Впродовж семінару було розглянуто безліч ігрових ситуації, суддівських рішень, ігрових ситуаційних моментів.

Усі присутні охоче давали запитання, дискутували й отримували багато нової цікавої інформації.

Окремі ігрові моменти суддівської діяльності Микола Амбросов продемонстрував показово в процесі гри.

Організатори семінару висловили подяку за підтримку в проведенні цього заходу ректорові Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилову С.А., деканові факультету фізичного виховання Стасюку І.І.