Армреслінг до 100-річчя

У рамках «Тижня здорового способу життя» присвяченого ХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти» та 100-річчю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася відкрита першість університету з армреслігу.

Змагання відбувалися у двох вагових категоріях серед чоловіків (до 75 кг та 75 +) та в абсолютній категорії серед жінок.

Згідно з правилами змагань кожен учасник продовжував боротьбу до двох поразок.

Усі учасники продемонстрували видовищну боротьбу та неймовірну волю до перемоги і за результатами змагань місця розподілились таким чином.

У ваговій категорії до 75 кг:

ІІІ місце ‒ Руслан Гарашов (студент 2-го курсу, спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія (Фізична реабілітація)).

У ваговій категорії 75 + кг:

І місце ‒ Ярослав Коцемир (студент 4-го курсу, напряму підготовки Фізичне виховання*).

ІІ місце ‒ Іван Шпанюк (студент 2-го курсу, спеціальності 017 Фізична культура і спорт).

ІІІ місце ‒ Ростислав Вужицький (студент 2-го курсу, спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура)).

Серед дівчат:

І місце ‒ Іванна Рудой (студентка 1-го курсу, спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура)).

ІІ місце ‒ Анастасія Жогел (студентка 2-го курсу, спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура)).

ІІІ місце ‒ Христина Кухар (студентка 1-го курсу ОС магістр, спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія (Фізична реабілітація)).

Усі призери та переможці були нагороджені грамотами від спортивного клубу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та факультету фізичної культури.

Нагородження проводив завідувач кафедри фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент – Дмитро Миколайович Солопчук.

Слова подяки висловлюємо організаторам змагань та суддям: завідувачу кафедри фізичного виховання, кандидату педагогічних наук, доценту Дмитру Миколайовичу Солопчуку; голові спортивного клубу КПНУ імені Івана Огієнка, заслуженому тренеру України з пауерліфтингу, кандидату педагогічних наук Вадиму Борисовичу Воронецькому, старшому викладачу кафедри теорії і методики фізичного виховання, кандидату педагогічних наук Аліні Олександрівні Боднар, студентам факультету фізичної культури Сергію Зірчику та Станіславу Тіху та усім учасникам, глядачам, гостям.