Олімпійський урок

26 вересня у рамках проведення ХІІ Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти» присвяченої 100-річчю Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка було проведено Всеукраїнський олімпійський урок для учнів 3-А класу НВК № 3 м. Камʼянець-Подільського.
Організатором заходу виступив факультет фізичної культури Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за підтримки міського відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики та Національного олімпійського комітету України.
Олімпійський урок проводили кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Аліна Олександрівна Боднар та кандидат педагогічних наук, заслужений тренер України з пауерліфтингу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Вадим Борисович Воронецький.
У ході уроку учні ознайомились з історію виникнення, становлення та розвитку Олімпійських ігор, розглянули цікаві факти і події, що відбувались під час Ігор Олімпіад, дізнались про олімпійську символіку та атрибутику і видатні спортивні досягнення світових та українських атлетів.
Після закінчення теоретичної частини олімпійського уроку для дітей було проведено інтерактивну вікторину з олімпійських видів спорту, а також визначились кращі знавці олімпійського руху.
Наприкінці заходу усі учні отримали сертифікати учасників олімпійського руху та цінні подарунки з олімпійською атрибутикою від Національного олімпійського комітету України, а для НВК № 3 факультет фізичної культури презентував навчально-методичну літературу з олімпійської освіти та історії міжнародного олімпійського та спортивного руху.
Слова подяки висловлюємо співорганізаторам заходу: учителю 3-А класу, учителю-методисту, відміннику освіти України Валентині Михайлівні Костик, начальнику відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Степану Івановичу Павловському, Національному олімпійському комітету України, студентам факультету фізичної культури, батькам та усім учасникам, глядачам, гостям.