Офіційне представлення ректора Університету Огієнка

17 червня 2020 року Університет Огієнка відвідав голова Кам’янець-Подільської міської ради, член Наглядової ради вишу М. Є. Сімашкевич.

Під час свого візиту Михайло Євстафійович зустрівся з проректорами та деканами факультетів й ознайомив їх із наказом Міністерства освіти і науки України від 11 червня 2020 року № 143-к про призначення доктора історичних наук, професора Копилова Сергія Анатолійовича на посаду ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка строком на п’ять років із 12 червня 2020 року до 11 червня 2025 року як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту».

Офіційне представлення ректора відбулося в конференц-залі університету. Міський голова побажав Сергієві Анатолійовичу міцного здоров’я, наснаги та успіхів у реалізації державної політики у сфері вищої освіти, науки, професійної підготовки фахівців, а університету – розвитку та нових звершень!

Пресцентр університету