Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок

З 02 до 7 березня 2021 року в Луцьку  відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Випускники та студенти факультету фізичної культури К-ПНУ взяли участь у змаганнях та посіли призові місця:

Випускниця К-ПНУ, майстер спорту України Надія  Єфімчук стала призеркою у ваговій категорії до 49 кг із результатом 143 кг (2 місце).

Випускниця К-ПНУ Вероніка Івасюк виборола 1 місце у ваговій категорії до 64 кг з результатом  209 кг.

Випускник К-ПНУ, майстер спорту України Ігор  Обухов посів 2 місце у ваговій категорії 89 кг із результатом 347 кг та встановив рекорди України серед молоді до 23 років в поштовху (192 кг) та за сумою двоборств (347 кг).

Також у змаганнях взяли участь випускники університету – майстри спорту України  Руслан  Войт (у ваговій категорії 73  кг),  Гладиш Олександр,   Олександр КулешаВадим  Мельник (у ваговій категорії 81 кг) і студент 4 курсу, майстер спорту України Олександр  Монастирський у ваговій категорії 81 кг. Щиро вітаємо спортсменів і бажаємо нових перемог!