Університет у рейтингу вишів за результатами вступної кампанії у 2020 році

05 березня 2021 року в інформаційній системі «Вступ.ОСВІТА.UA» для широкого кола громадськості, майбутніх абітурієнтів, котрі планують вступати до закладів вищої освіти у 2021 році, їхніх батьків та всіх зацікавлених осіб оприлюднено показники щорічного рейтингу закладів вищої освіти України за результатами вступної кампанії 2020 року (http://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/).

Статистичні дані рейтингу, отримані з Єдиної державної бази з питань освіти (ДП «Інфоресурс»), за кількістю осіб, зарахованих на бюджет у 2020 році до нашого вишу, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів 53 місце (2019 р. – 39 місце) та випередив такі провідні виші України, як: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (54 місце), Київський національний лінгвістичний університет (61 місце), Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка (62 місце), Національний університет «Острозька академія» (93 місце) та ін.

№ з/п Назва закладу освіти Зараховано на бюджет (всього) Зараховано на контракт Співвідношення бюджет/контракт Конкурс на 1 бюджетне місце
53 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 306 303 0,99 1,56

Рейтинг також визначив лідерів серед закладів вищої освіти України, що зарахували на навчання найбільше вступників за кошти фізичних та юридичних осіб на перший курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Університет покращив свої результати на 12 позицій (збільшення на 39 осіб), посівши у 2020 році 103 місце (2019 р. – 115 місце / 264 особи).

№ з/п Регіон Форма власності Назва закладу освіти Зараховано на контракт
103 Хмельницька  область Державна Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 303

Перелік містив інформацію і про найбільший бал ЗНО вступників, яких було зараховано на навчання за кошти державного бюджету на перший курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Це дало можливість університету на 13 позицій покращити свій торішній результат та посісти 123 місце (2019 р. – 136 місце).

№ з/п Форма власності Назва закладу освіти Середній бал ЗНО на бюджет Середній бал свідоцтва Зараховано на бюджет
123 Державна Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 154,05 9,54 306

Рейтинг також визначив показники найбільшого бала ЗНО вступників, яких у 2020 році зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт). За цим показником університет посів 156 місце серед ЗВО України (2019 р. – 155 місце).

№ з/п Форма власності Назва закладу освіти Середній бал ЗНО на контракт Середній бал свідоцтва Зараховано на контракт
156 Державна Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 134,28 8,73 303

Попереду – нові 100 років успіху!

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти