Марчук Данііл Володимирович

Марчук Данііл Володимирович – асистент

Народився 23 липня 1991 року у місті Стаханові Луганської області, в сім’ї педагогів.

У 1996 р. почав займатись акробатикою в ДЮСШ м. Стаханов.

2008 р. закінчив 11 клас Кам’янець-Подільського НВК: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, ліцей-інтернат Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області, отримавши повну загальну середню освіту.

Після закінчення школи в тому ж році поступив вчитись на денну форму навчання в Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Здоров’я людини» та здобув кваліфікацію бакалавра «фахівець фізичної реабілітації та фізичного виховання». Диплом бакалавра з відзнакою отримав 1 червня 2012р.

Звання майстра спорту України зі стрибків на батуті присвоєно наказом Міністерства України у справах сім’ї молоді та спорту в 2009 р.

У 2013 р. закінчив Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на денній формі навчання і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобув кваліфікацію спеціаліста з фізичної реабілітації, вчителя фізичної культури. Диплом спеціаліста з відзнакою отримав 30 червня 2013р.

У тому ж році поступив в Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на денну форму навчання і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобув кваліфікацію магістра фізичної реабілітації, викладача вищого навчального закладу. Диплом магістра з відзнакою отримав 30 червня 2014р.

З 1.09.2014 працевлаштований на кафедру теорії і методики фізичного виховання тренером–асистентом викладача.


Публікації в електронних журналах та платформах електронної літератури