Спортивно-масова робота

Розклад груп ПСМ на 2021-2022

СПИСКИ груп  СПВ

кафедри теорії і методики фізичного виховання

на 2021–2022 навчальний рік

Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення
зі спортивної акробатики
п/п
Прізвище
Ім’я
По батькові
Рік народження
Група
Розряд
1.
Плахотнюк
Дарина
Андріївна
2003
FK1-B20
МСУ
2.
Габелок
Вероніка
Олексіївна
2001
FK1-B19
ЗМСУ
3.
Набивач
Ярослав
Васильович
2001
FK1-B18
КМСУ
4.
Набивач
Ілля
Васильович
2001
FK1-B18
КМСУ
5.
Алєксєєв
Владислав
Ігорович
1996
FKS1- М20
МСУ
6.
Любченко
Олександр
Сергійович
2003
FK1-B20
КМСУ

Старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Марчук В.М.

 

Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення
зі спортивної акробатики (парно-групова спортивна акробатика)
п/п
Прізвище
Ім’я
По батькові
Рік народження
Група
Розряд
1.
Палєха
Дмитро
Олександрович
2003
FKS1-B20
КМСУ
2.
Земляний
Миколай
Юрійович
2004
FK1-B21
МСУ
3.
Осадчий
Андрій
Олександрович
2003
FK1-B20
МСУ
4.
Козярська
Дарина
Олександрівна
1999
FKS1-М21
МСУ
5.
Ковальов
Сергій
Сергійович
1999
FKS1-М21
МСУ
6.
Струк
Іван
Володимирович
1993
FK1-M20vo
МСУ

Старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Марчук В.М.

 

Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення
зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
№ п/п
Прізвище
Ім’я
По батькові
Рік народження
Група
Розряд
1.
Мазурик
Олег
Васильович
2003
FK1-B20
МСУ
2.
Хрещенюк
Владислав
Святославович
2001
FK1-B19
КМСУ
3.
Окіпнюк
Олександр
Олександрович
1998
FKS1-М20
МСУ
4.
Бриндак
Андрій
Григорович
2003
FK1-B20
КМСУ
5.
Бєляєва
Анастасія
Павлівна
1999
FKS1-М20
МСУ
6.
Звіздун
Руслана
Іванівна
2001
FKS1-B19
КМСУ

Старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Марчук В.М.

 

Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення
зі спортивної гімнастики
№ п/п
Прізвище
Ім’я
По батькові
Рік народження
Група
Розряд
1.
Ковальов
Максим
Олегович
2003
FK1-B20
КМСУ
2.
Альміз
Павлина
Анатоліївна
2001
FK1-B18
МСУ
3.
Гандей
Ярослав
Володимирович
1998
FKS1-B18
МСУ
4.
Мандаліна
Богдан
Юрійович
2002
FK1-B19
КМСУ
5.
Ляпун
Дмитро
Русланович
2004
FKS1-B21
КМСУ
6.
Петренко
Іван
Сергійович
2004
FK1-B21
КМСУ

Асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання Марчук Д.В.

 

Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення
з тхеквондо ВТФ
№ п/п
Прізвище
Ім’я
По батькові
Рік народження
Група
Розряд
1.                 
Маматов
Олег
Олегович
2002
FKS1-B19
МСУ
2.                 
Петрук
Андрій
Ігорович
2002
FK1-B20
КМСУ
3.                 
Нарольська
Влада
Олександрівна
1999
FKS1-М20
МСУ
4.                 
Сікорська
Софія
Михайлівна
2003
FK1-B21
МСУ
5.                 
Дзоз
В’ячеслав
Олександрович
2003
FK1-B21
МСУ
6.                 
Іванюк
Владислав
Анатолійович
2004
FK1-B21
КМСУ
7.                 
Романенко
Євгеній
Олександрович
2003
FK1-B20
КМСУ
8.                 
Тимчук
Валерія
Миколаївна
2001
FKS1-B18
МСУ

Асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання Потапчук С.М.

 

Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення
з тхеквондо ВТФ
№ п/п
Прізвище
Ім’я
По батькові
Рік народження
Група
Розряд
1.                 
Скосарєв
Даніл
Сергійович
2002
FK1-B19
 КМСУ
2.                 
Поварчук
Богдан
Ігорович
1999
FKS1-М20
 КМСУ
3.                 
Гучок
Олександр
Васильович
2003
FK1-B20
КМСУ
4.                 
Салій
Дмитро
Вадимович
2003
FKS1-В20
КМСУ
5.                 
Жогел
Анастасія
Леонідівна
2000
FKS1-М21
КМСУ
6.                 
Герасименко
Анастасія
Андріївна
2001
FK1-B18
КМСУ
7.                 
Лірник
Андрій
Ігорович
1990
FK1М20vo
КМСУ

Асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання Потапчук С.М.

 

Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення
з боксу
№ п/п
Прізвище
Ім’я
По батькові
Рік народження
Група
Розряд
1.
Салабай
Денис
Олександрович
2002
FKS1-B20
МСУМК
2.
Джигун
Олександра
Михайлівна
2004
FKS1- B21
КМСУ
3.
Стаднічук
Ілона
Іванівна
2003
FK1-B20
КМСУ
4.
Ніколаєв
Данило
Євгенійович
FK2-B19
КМСУ
5.
Михалушко
Ярослав
Тарасович
2001
FKS1- B20
МСУ
6.
Роздольський
Денис
Олександрович
2004
FKS1- B21
МСУ

Асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання Приходько В.М.

 

Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення
з боксу
№ п/п
Прізвище
Ім’я
По батькові
Рік народження
Група
Розряд
1.
Дудар
Владислав
Миколайович
2004
FKS1- B21
КМСУ
2.
Драч
Максим
Вікторович
2001
FKS1-B19
МСУ
3.
Кулеша
Денис
Олегович
2001
FKS1-B19
МСУ
4.
Кулібаба
Богдан
Русланович
2003
FK1-B20
КМСУ
5.
Кудін
Іван
Миколайович
1997
FKS1-B18
КМСУ
6.
Панасюк
Володимир
Володимирович
1999
FK2-B19
КМСУ

Асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання Приходько В.М.

Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення
з боксу
з/п
Прізвище
Ім’я
По батькові
Рік народження
Група
Розряд
1.
Козлов
Володимир
Валерійович
2001
FK2-B18
ІІ
2.
Мелемука
Владислав
Ігорович
2001
FK1-B18
ІІ
3.
Кучміч
Віталій
Русланович
2003
FK1-B20
ІІ
4.
Твердун
Олександр
Васильович
2001
FK1-B18
ІІ
5.
Білінський
Богдан
Богданович
2001
FK2-B19
ІІІ
6.
Скрупський
Данііл
Олександрович
2002
FKS1-B20
КМСУ
7.
Нікіфоров
Демид
Валерійович
1999
FK1-B18
ІІ
8.
Дзеник
Ростислав
Андрійович
2003
FK1-B20
б/р
9.
Кривий
Владислав
Олександрович
2003
FKS1-B21
б/р
10.
Остапов
Вадим
Олексійович
FK1-М20vo
б/р
11.
Луцків
Андрій
Ігорович
2001
FKS1-B20
б/р
12.
Рябий
Віталій
Олегович
2003
FK1-B21
б/р

Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Скавронський О.П.

 

Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення
з стрільби кульової
№ з/п
Прізвище
Ім’я
По батькові
Рік народження
Група
Розряд
1.
Гілевич
Крістіна
Олександрівна
2001
FKS1-B19
МСМК
2.
Крепостняк
Павло
Русланович
1997
FK1-B19
МСУ
3.
Липчак
Роман
Сергійович
2003
FK1-B20
КМСУ
4.
Мустафаєва
Уляна
Денисівна
2004
FK1- B21
МСУ
5.
Калачевський
Денис
Анатолійович
1980
FK1-M20vo
МСУ
6.
Тимофтей
Ігор
Михайлович
1984
FK1-M20vo
МСУ
7.
Медведюк
Владислав
Андрійович
1992
FK1-M20vo
І

Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання В. М. Мисів

 

 

 Завідувач кафедри                                                                 Ю. В. Юрчишин

 

КВАЛІФІКАЦІЯ  ВСІХ  СТУДЕНТІВ: 

ЗМСУ 1 І р. 1
МСУМК 2 ІІ р. 5
МСУ 24 ІІІ р. 1
КМСУ 31 б/р. 5
Разом

ВСЬОГО:    70  студентів