Марчук Володимир Миколайович

Марчук Володимир Миколайович – старший викладач, заслужений тренер України зі спортивної акробатики, суддя міжнародної категорії

Народився 18 серпня 1960 року в місті Кадіївка Луганської області.

1977 р. наказом Комітету з фізичної культури і спорту при раді Міністрів СРСР присвоєне звання майстра спорту СРСР з акробатики.

Служба у рядах Радянської Армії в прикордонних військах із 24.04.1979 р. до 18.07.1981 р. на посаді кавалериста.

Закінчив Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут імені В.П. Затонського за спеціальністю фізичне виховання на денній формі навчання.

Рішенням Державної екзаменаційної комісії від 26 червня 1985 року присвоєно кваліфікацію вчителя фізичного виховання та звання вчителя середньої школи.

У 2006 році закінчив Кам’янець-Подільський державний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культураˮ та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання.

У 2005 році прийнятий на роботу в Кам’янець-Подільський державний університет на посаду викладача кафедри теорії і методики фізичного виховання до проведення конкурсу.

У 2009 р. Українська федерація гімнастики, технічний комітет зі стрибків на батуті та на акробатичній доріжці присвоїв звання „Суддя національної категорії зі стрибків на батутіˮ.

У 2009 році був відряджений зі збірною командою України на Чемпіонат Світу зі стрибків на батуті у м. Санкт-Петербург (Росія).

У 2010 р. Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту присвоєно звання заслужений тренер України зі стрибків на акробатичній доріжці.

У 2012 році Українська федерація гімнастики, технічний комітет з гімнастики спортивної присвоїв звання «Суддя національної категорії з гімнастики спортивної».

У 2013 році Українська федерація гімнастики, технічний комітет зі стрибків на батуті та на акробатичній доріжці присвоїв звання «Суддя міжнародної категорії зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)».

Під час роботи в університеті був нагороджений такими грамотами та дипломами:

 1. Нагороджений Почесною грамотою університету і премійований в розмірі місячного окладу за активну участь у підготовці висококваліфікованих спортсменів чемпіонів та призерів VІІІ Всеукраїнської універсіади 03.12.2007 року.
 2. Грамота виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради.

Нагородили за багаторічну та плідну працю по фізичному вихованню підростаючого покоління, підготовку спортсменів високого класу та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Підписана міським головою А. Нестеруком у вересні 2009 р.

 1. Почесна грамота Хмельницької обласної державної адміністрації.

Нагородили за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку національних кадрів та з нагоди 60 річниці утворення факультету фізичної культури.

Підписана головою адміністрації І. Гавчук. 16.09.2009 р.

 1. Грамота адміністрації та профкому Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Нагородили за навчально-методичну, організаційну роботу, особистий вклад у підготовку висококваліфікованих спортсменів та з нагоди 50-річчя від дня народження.

Підписана ректором О.М. Завальнюком та головою профкому працівників Л.В. Третяк. 2010 р.

 1. Грамота Хмельницької обласної ради.

Нагородили за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Хмельниччини, активну виховну роботу по впровадженню здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Підписана головою ради І. Гладуняк. 11.09.2010 р.

 1. Почесний диплом сучасної освіти в Україні (2011) чотирнадцятої міжнародної виставки навчальних закладів.

Нагородили за особистий творчий внесок в удосконалення змісту навчально-виховного процесу.

Підписали організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Міністр Д. Табачник. Національна академія педагогічних наук України. Президент В. Кремень. Виставкова фірма «КАРШЕ» Президент О.Карпов. Київська торгово-промислова палата. Президент М. Засульський. 16-18.02.2011 р., м. Київ.

 1. Грамота управління у справах сім’ї, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Підписав начальник управління О. Данилюк 9.09.2011 року.

м. Хмельницький.

 1. Диплом № 298 про нагородження відзнакою Кам’янець-Подільського міського голови « За заслуги перед міською громадою»

За багаторічну та плідну працю по фізичному вихованню підростаючого покоління, підготовку спортсменів високого класу та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Диплом є атрибутом відзнаки « За заслуги перед міською громадою».

Підписав міський голова М. Сімашкевич. Вересень 2011 року.

 1. Диплом департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя, з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Підписано директором департаменту В. Очеретянко. 13.09.2013 року.

 1. Почесна грамота виконавчого комітету Кам’янець – Подільської міської ради.

За багаторічну плідну працю по фізичному вихованню підростаючого покоління, підготовку спортсменів високого класу та визнання кращим тренером за підсумками спортивного сезону 2014 року.

Підписав міський голова М. Сімашкевич. Вересень 2014 року.

 1. Грамота за особистий вагомий внесок у розвиток спортивної акробатики, залучення дітей і підлітків до систематичних занять спортом, високий професіоналізм та з нагоди дня фізичної культури і спорту.

Народний депутат України Володимир Мельниченко. 2015 рік.