Мисів Володимир Михайлович

Мисів

Мисів Володимир Михайлович – кандидат наук з фізичного виховання та спорту  доцент

Мисів Володимир Михайлович (08.04.1976, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область) – доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту. Закінчив: Кам’янець-Подільську середню школу №13 І-ІІІ ступенів (1993).

19 червня 1997 році закінчив з відзнакою факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського  державного педагогічного інституту та отримав кваліфікацію: Спеціаліст. Вчитель фізичного виховання.

Служив у Збройних Силах (1997 – 1998).

З 1998 по 1999 роки працював на посаді вчителя фізичного виховання у Кам’янець-Подільському спеціалізованому ліцеї-інтернаті.

1999 по 2003 роки працював у Військово-інженерному інституті при Подільській державній аграрно-технічній академії викладачем кафедри фізичної підготовки та спорту.

В 2000 році закінчив  Кам’янець-Подільський  державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Історія».

У 2001 році закінчив з відзнакою магістратуру факультету фізичної культури,  Кам’янець-Подільського  державного педагогічного університету.

З 2004 року працює у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на посаді доцента кафедри фізичного виховання.

У 2006 році в Львівському інституті фізичної культури захистив кандидатську дисертацію «Технологія оптимізації фізичного стану учнів ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою» (науковий керівник – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент  Г.А. Єдинак). Автор  і співавтор понад 100 друкованих праць. Підготував трьох кандидатів наук з фізичного виховання та спорту.

В 2011 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фізичного виховання.

Неодноразово нагороджений грамотою Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Основний напрям наукової діяльності спрямовується на теоретико-методичні основи диференційованого фізичного виховання у загальноосвітній школі, закладі вищої освіти; теоретико-методичні основи рухової діяльності дітей з обмеженими функціями в системі спеціальних навчальних, реабілітаційних закладах; надання науково-методичної допомоги у професійному зростанні учителів фізичного виховання.