Погребняк Тетяна Миколаївна

Погребняк Тетяна Миколаївна – асистент

Народилась 23 липня 1985 р. в м. Новодністровськ Сокирянського району Чернівецької області.

1990 р. зарахована до спортивної секції з художньої гімнастики в ДЮСШ м. Новодністровськ. В 1999 році виконала та захистила норматив КМС із художньої гімнастики, у 2000 році – норматив МСУ.

У 2002 р. з відзнакою закінчила загальноосвітню школу № 3 м. Новодністровськ, отримавши повну середню освіту.

У 2002-2006 рр. навчалась в Кам’янець-Подільському педагогічному університеті на факультеті фізичної культури (спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура») та здобула кваліфікацію вчителя фізичної культури та валеології, організатора туристичної роботи.

У 2006-2007 рр. – продовжила навчання в Кам’янець-Подільському державному університеті, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» та здобувши кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання.

З 2006 р. працює викладачем у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на кафедрі теорії і методики фізичного виховання.

З вересня по рудень 2014 року проходила курси інструкторів із фітнесу в м. Києві та отримала сертифікат тренера з базової аеробіки та степ-аеробіки. Влітку 2015 року пройшла повторні курси та отримала сертифікат інструктора із фітбол-аеробіки та йоги. У травні-червні 2016 року пройшла курси суддівства зі спортивної аеробіки.


Публікації в електронних журналах та платформах електронної літератури