Потапчук Сергій Миколайович

Потапчук Сергій Миколайович – асистент

Потапчук Сергій Миколайович  02.08.1973, с. Лопатичі, Олевський р-н, Житомирської області — асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання, чорний пояс ІІ дан з тхеквондо ВТФ, тренер викладач з тхеквондо ВТФ, суддя національної категорії з тхеквондо ВТФ, інструктор Східно-європейської асоціації комботан, офіційний представник комботан України в Хмельницькій області.

Закінчив: Кам’янець-Подільську ЗОШ № 16 (1990); ф-т фіз. культ. Кам’янець-Поділ. державного педагогічного інституту імені В.П. Затонського; магістратуру ф-ту фіз. культ. Кам’янець-Поділ. державного ун-ту (2006); аспірантуру  Прикарпатського національного  університету імені Василя Стефаника (2013).

З 2005 працює  у Кам’янець-Поділ. нац. ун-ті ім. І. Огієнка на посаді викладача кафедри фізичного виховання, з 2015 на посаді асистента кафедри теорії і методики фізичного виховання. Автор  і співавтор понад 20 друкованих праць.

 Нагорджений: Відзнакою та медаллю за вагомий внесок в розвиток освіти і науки, почесними грамотами правління у справах сімї, молоді і спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, почесною грамотою університету.