Спортивно-масова робота

Розклад груп ПСМ на 2019-2020

СПИСКИ груп  СПВ

кафедри теорії і методики фізичного виховання

на 2019–2020 навчальний рік

 

Список групи СПВ з боксу

Викладач–тренер Приходько В.М.

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові Дата народження Група Розряд
1. Драч Максим Вікторович 10.04.2001 FKS1– B19 МСУ
2. Кулеша Денис Олегович 13.08.2001 FKS1– B19 МСУ
3. Грекул Степан Ростиславович 09.01.1997 FK1–M18 МСУМК
4. Максимів Мар’яна Петрівна 13.08.1996 FK1–M18 МСУ
5. Гаврилюк Вячеслав Олегович 04.05.1998 ZL1–B15 МСУ
6. Карцан Аркадій Русланович 18.02.1999 FKS1–B16 МСУ
7. Соломенніков Олександр Андрійович 09.11.1998 FKS1–B16 КМСУ
8. Новосад Сабіна Володимирівна 13.08.2000 FKS1–B17 МСУ

 

Список групи СПВ з боксу

Викладач–тренер Рябцев С.П.

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові Дата народження Група Розряд
1. Ярчевський Олександр Миколайович 03.10.1997 FK1–M18 ІІ
2. Охотнік Олександра Олександрівна 17.04.2001 FK1–B18 КМСУ
3. Гуменюк Владислав Дмитрович 28. 09. 1998 FKS1–B16 ІІ
4. Панасюк Володимир Володимирович 17.04.1999 FK2–B18 б/р
5. Мелемука Владислав Ігорович 06.11.2001 FK1–B18 б/р
6. Твердун Олександр Васильович 11.08.2001 FK1–B18 б/р
7. Козлов Володимир Валерійович 31.07.2001 FK2–B18 б/р
8. Гріх Вадим Сергійович 14.10.1999 FK1–B17 б/р
9. Кушнір Андрій Вікторович 27.02.2000 FKS1–B17 б/р
10. Кудін Іван Миколайович 22.03.1997 FKS1–B18 КМСУ
11. Білінський Богдан Богданович 02.09.2001 FK2-B19 б/р
12. Шиманська Таміла Ігорівна 14.09.2002 FK2-B19 б/р

 

Список групи СПВ з тхеквондо ВТФ

Викладач–тренер Потапчук С.М.

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові Дата народження Група Розряд
1. Ільчик Любава Олександрівна 02.05.1999 FK1–B16 МСУ
2. Поварчук Богдан Ігорович 01.07.1999 FK1–B16 ІІ
3. Солодкий Данило Андрійович 22.02.1998 FV3–B15 МСУ
4. Нарольська Влада Олександрівна 11.08.1999 FK1–B16 МСУ
5. Тимчук Валерія Миколаївна 17.01.2001 FKS1–B18 МСУ
6. Герасименко Анастасія Андріївна 06.02.2001 FK1–B18 б/р
7. Сильницький Андрій Станіславович 30.04.1999 FKS1–B16 ІІ
8. Маматов Олег Олегович 07.10.2002 FKS1–B19 МСУ

 

Список групи СПВ зі стрибків на батуті та  фітнесу

Викладач–тренер Погребняк Т.М.

№ з/п Прізвище Ім’я

 

По батькові Дата народження Група Розряд
1. Базів Вікторія Михайлівна 16.11.1998 FR1–B16 б/р
2. Барвінська Катерина Ігорівна 30.03.1999 FR1–B16 б/р
3. Бочуля Юлія Русланівна 03.02.1998 FR1–B16 б/р
4. Буянова Анастасія Олександрівна 23.02.1998 FR1–B16 б/р
5. Вернигора Ольга Іванівна 16.01.1994 FR1–B16 б/р
6. Габорець Юрій Юрійович 26.07.1999 FR1–B16 б/р
7. Галатир Дмитро Іванович 15.11.1998 FR1–B16 б/р
8. Гонюк Владислав Миколайович 31.07.2001 FR1–B16 б/р
9. Гора Андрій Іванович 26.04.1999 FR1–B16 б/р
10. Демко Романа Олегівна 23.04.1999 FR1–B16 б/р
11. Демков Микола Олександрович 23.02.1998 FR1–B16 б/р
12. Заярнюк Тетяна Геннадіївна 13.05.1999 FR1–B16 б/р
13. Зборовська Ірина Вікторівна 30.12.1998 FR1–B16 б/р
14. Кірковська Богдана Олександрівна 03.10.1997 FR1–B16 б/р
15. Кліщ Володимир Михайлович 16.04.1999 FR1–B16 б/р
16. Козярук Ольга Ігорівна 07.07.1999 FR1–B16 б/р
17. Мамонов Андрій Сергійович 04.02.1999 FR1–B16 б/р
18. Мушкет Наталія Василівна 15.06.1999 FR1–B16 б/р
19. Олійник Богдан Ярославович 09.04.1999 FR1–B16 б/р
20. Петрушевський Дмитро Олександрович 02.12.1997 FR1–B16 б/р
21. Поляк Михайло Михайлович 30.09.1998 FR1–B16 б/р
22. Савчук Богдан Романович 20.03.1998 FR1–B16 б/р
23. Сарап Владислав Олегович 05.06.1999 FR1–B16 б/р
24. Скіпальська Романа Ігорівна 27.03.1999 FR1–B16 б/р
25. Супрун Михайло Петрович 21.11.1999 FR1–B16 б/р
26. Фетісов Богдан Валерійович 16.05.1999 FR1–B16 б/р
27. Чавко Сергій Васильович 06.10.1998 FR1–B16 б/р

 

Список групи СПВ зі спортивної акробатики

Викладач–тренер Марчук В.М.

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові Дата народження Група Розряд
1 Філіповіч Стефан Джорджевич 24.05.1995 FT1– M18 МСУ
2 Єгоров Ілля Ігорович 04.07.1995 FK1–M18 МСУ
3 Окіпнюк Олександр Олександрович 04.09.1998 FK1–B16 МСУ
4 Козярська Дарина Олександрівна 23.06.1999 FK1–B17 МСУ
5 Гонтківський Віталій Володимирович 04.03.2000 FKS1–B17 МСУ
6 Гонтківський Владислав Володимирович 04.03.2000 FKS1–B17 МСУ
7 Василенко Максим Сергійович 15.02.1999 FK1-B17 МСУ
8 Габелок Вероніка Олексіївна 17.12.2001 FK1-B19 ЗМСУ

 

Список групи СПВ зі спортивної акробатики Марчук В.М., Марчук Д.В.

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові Дата народження Група Розряд
1 Науменко Григорій Валентинович 11.07.1996 FKS1–М19 МСУ
2 Підгрушний Данило Сергійович 16.07.1997 FKS1–М19 МСУ
3 Макарчук Богдан Юрійович 17.03.1995 FK1–М18 КМСУ
4 Байрамова Альона Рафіківна 29.12.1996 FK1–М18 ІІ–р
5 Аскеров Руслан Адамович 02.08.1997 FK1– M18 МСУ
6 Горенич Владислав Олегович 20.04.1999 FKS1–B16 МСУ
7 Науменко Дмитро Валентинович 08.06.1998 FK1–B16 МСУ
8 Ковальов Сергій Сергійович 27.10.1999 FK1–B17 МСУ
9 Шнип Олександра В’ячеславівна 03.07.2000 FKS1–B17 МСУ
10 Набивач Ілля Васильович 02.08.2001 FK1–B18 КМСУ
11 Набивач Ярослав Васильович 02.08.2001 FK1–B18 КМСУ
12 Хрещенюк Владислав Святославович 07.09.2001 FK1-B19 КМСУ
13 Звіздун Руслана Іванівна 17.12.2001 FKS1-B19 МСУ

  

Список групи СПВ зі спортивної гімнастики

Викладач–тренер Марчук Д.В.

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові Дата народження Група Розряд
1 Кучірко Вікторія Тарасівна 06.05.1998 FKS1-M19 МСУ
2 Бєляєва Анастасія Павлівна 21.02.1999 FK1–B16 МСУ
3 Зирянова Катерина Ігорівна 07.12.1998 FKS1–B16 МСУ
4 Альміз Каріна Анатоліївна 10.03.1999 FKS1–B16 МСУ
5 Говзан Ірина Василівна 11.02.2000 FK1-B17 МСУ
6 Альміз Павліна Анатоліївна 10.03.2001 FK1–B18 МСУ

 

Список групи СПВ зі стрільби кульової

Викладач–тренер Коваль О.Г.

Прізвище Ім’я По батькові Дата народження Група Розряд
1 Козюк Кирилл Олександрович 26.01.1999 FKS1–B16 МСУМК
2 Кириленко Богдан Васильович 26.06.1998 FK2–B16 МСУ
3 Ковтун Владислав Володимирович 21.01.1998 FK2–B16 КМСУ
4 Гілевич Крістіна Олександрівна 18.01.2002 FKS1–B19 МСУ
5 Павлов Артур Русланович 13.09.1997 FK1–М18 КМСУ

 

 Завідувач кафедри                                                                                 Ю. В. Юрчишин

 

КВАЛІФІКАЦІЯ  ВСІХ  СТУДЕНТІВ: 

ЗМСУ 1 І р. 0
МСУМК 2 П р. 5
МСУ 34 ІІІ р. 0
КМСУ 9 б/р. 36
       
Разом 87

ВСЬОГО:    87  студентів