Випускники факультету фізичної культури К-ПНУ Сергій Куліш та Максим Городинець отримали ліцензію на участь у літніх Олімпійських іграх

Випускник факультету фізичної культури 2015 року спеціальності  6.010201 Фізичне виховання Сергій Куліш здобув перемогу в стрільбі з гвинтівки з трьох положень із 50 метрів, а випускник 2023 року спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Максим Городинець на чемпіонаті Європи зі стрільби на дистанціях 25 м та 50 м, що тривав у м. Осієк (Хорватія). Це дало можливість отримати ліцензію на участь у літніх Олімпійських іграх, які триватимуть 27 липня – 5 серпня 2024 року в  м. Шатору (Франції).

Україна здобула шосту ліцензію на Олімпійські ігри-2024 у кульовій стрільбі та матиме максимальне представництво в одному з видів кульової стрільби.

Вітаємо Сергія та Максима, бажаємо успіхів на Олімпійських іграх! Пишаємось нашими випускниками!

Спортивний клуб