Родіков Володимир Генадійович

Родіков Володимир Генадійович – полковник, кандидат педагогічних наук, начальник, 143-й об’єднаний навчально-тренувальний центр «Поділля» Сил підтримки Збройних Сил України

Родіков Володимир Геннадійович (27.07.1974, с. Руда Кам’янець-Подільський район Хмельницька область) – кандидат педагогічних наук. Закінчив: Рудську неповну середню школу у 1989 році. З 1989 року до 1991 року навчався у середній школі села Жванець Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

В 1995 році закінчив Кам’янець-Подільське вище Військово-інженерне командне училище за спеціальністю “Командна тактична інженерно-саперна”.

Служить у Збройних Силах України (1995 – по т.ч.) на посадах:

З 1995 по 1996 роки проходив військову службу на посаді командира аеромобільного взводу аеромобільної роти аеромобільного батальйону військової частини А0284 Прикарпатського військового округу (місто Хирів Старосамбірського району Львівської області).

З 1996 по 1999 роки проходив військову службу на посаді заступника командира аеромобільної роти – інструктора повітряно-десантної підготовки військової частини А0284 Прикарпатського військового округу (місто Хирів Старосамбірського району Львівської області).

З березня по червень 1999 року – командир взводу забезпечення батальйону забезпечення навчального процесу Військово-інженерного інституту при Подільській державній аграрно-технічній академії (м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області).

З 1999 по 2004 роки проходив військову службу на інженерному факультеті військового інженерного інституту Подільського державного аграрного технічного університету на посадах: курсового офіцера та начальника курсу.

В 2006 році закінчив Національну академію оборони України за спеціальністю “Організація бойового та оперативного забезпечення військ (за видами та родами військ і сил) та отримав кваліфікацію: Магістра військового управління.

З 2006 по 2012 роки – заступник командира військової частини А1107 (Навчальний центр підготовки інженерних Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України).

З листопада 2012 року до теперішній час – командир військової частини А2641.

У 2016 році захистив дисертацію за спеціальністю «Теорія і методика професійної освіти» та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

У 2020 році закінчив навчання у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського та здобув професійну кваліфікацію «Магістр» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», офіцер оперативно-стратегічного рівня.

Статистика популярності поштових сервісів серед підписників "Ранкової пошти" | Народний Оглядач   rodikovvolodimir@gmail.com

Публікації в електронних журналах та платформах електронної літератури