Участь у міжнародному стартап заході Young Innovation Hackathon 3

14 жовтня 2024 року здобувачі факультету фізичної культури взяли участь в буткемпі, який організований Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Європейською мережею підприємств України, що є частиною найбільшої європейської мережі підтримки бізнесу та інновацій, створеної Європейською комісією та Європейською інноваційною радою та Виконавчим агентством малого та середнього бізнесу (EISMEA). В рамках тренінгу 14-15 жовтня 2024 року, представники стартапів будуть мати можливість прослухати професійних менторів зі значним досвідом зі світу стартапів та познайомитися з новими можливостями фінансування своєї діяльності.

В подальшому команда факультету, лідер – Іван Литвинюк, буде брати участь у міжнародному стартап заході Young Innovation Hackathon 3, який відбудеться:

– 17 жовтня – представлення команд;

– 21 жовтня – оголошення результатів оцінки презентацій;

– 28 жовтня – пітч-сесія для кращих 10 команд за участі партнерів з

Німеччини та відбір кращих команд для поїздки в Німеччину.

Бажаємо команді успіхів.