Розклад груп СПВ/ПСМ на 2023-2024
План спортивно масової роботи 2022-2023
СПИСКИ груп СПВ/ПСМ кафедри теорії і методики фізичного виховання на 2023–2024 навчальний рік (І семестр)
СПИСКИ груп СПВ/ПСМ
кафедри теорії і методики фізичного виховання
на 2022–2023 навчальний рік (І семестр)
№п/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рік народження |
Група |
Розряд |
1. |
Набивач |
Ілля |
Васильович |
2001 |
FKS1-М22 |
КМСУ |
2. |
Набивач |
Ярослав |
Васильович |
2001 |
FKS1-М22 |
КМСУ |
3. |
Бороденко |
Нікіта |
Сергійович |
2002 |
FK1-B22 |
КМСУ |
4. |
Клемба |
Юрій |
Васильович |
2002 |
FK1-B22 |
КМСУ |
5. |
Земляний |
Дмитро |
Вікторович |
1982 |
FKS1-М23 |
МСУМК |
6. |
Каракуця |
Олександра |
Ігорівна |
2002 |
FKS1-М23 |
МСУ |
7. |
Марчук |
Данііл |
Володимирович |
1991 |
FKS1-М23 |
МСУ |
8. |
Моторна |
Іаванна |
Євгенівна |
2005 |
FKS1-B23 |
б/р |
Старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Марчук В. М.
№з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рік народження |
Група |
Розряд |
1. |
Альміз |
Павліна |
Анатоліївна |
2001 |
FKS1-М22 |
МСУ |
2. |
Гандей |
Ярослав |
Володимирович |
1998 |
FK1-М22 |
МСУ |
3. |
Гонтківський |
Віталій |
Володимирович |
2000 |
FK1-М22 |
МСУ |
4. |
Гонтківський |
Владислав |
Володимирович |
2000 |
FK1-М22 |
МСУ |
5. |
Ляпун |
Дмитро |
Русланович |
2004 |
FKS1-B21 |
МСУ |
6. |
Вітвіцький |
Максим |
Владиславович |
2003 |
FKS1-B21 |
КМС |
Старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Марчук В. М.
№з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рік народження |
Група |
Розряд |
1. |
Лайош |
Марк |
Йосипович |
2003 |
FK1-B22 |
МСУ |
2. |
Кравченко |
Артем |
Миколайович |
2005 |
FK2-B22 |
КМС |
3. |
Худзінський |
Ілля |
Вікторович |
2005 |
FK2-B22 |
КМСУ |
4. |
Палєха |
Дмитро |
Олександрович |
2003 |
FKS1-B20 |
КМСУ |
5. |
Трубін |
Артур |
Романович |
2003 |
FKS1-B20 |
МСУ |
6. |
Алєксєєв |
Антон |
Ігорович |
2003 |
FKSms1-B23 |
КМСУ |
Старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Марчук В. М.
№з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рік народження |
Група |
Розряд |
1. |
Осадчий |
Андрій |
Олександрович |
2003 |
FK1-B20 |
МСУ |
2. |
Плохотнюк |
Дарина |
Андріївна |
2003 |
FK1-B20 |
МСУ |
3 |
Липчак |
Роман |
Сергійович |
2003 |
FK1-B20 |
КМСУ |
4 |
Земляний |
Миколай |
Юрійович |
2004 |
FK1-B21 |
МСУ |
5 |
Петренко |
Іван |
Сергійович |
2004 |
FK1-B21 |
КМСУ |
6 |
Вагіла |
Анна-Марія |
Іванівна |
2005 |
FKS1-B22 |
МСУ |
Старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Марчук В. М.
№ з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рік народження |
Група |
Розряд |
1. |
Бриндак |
Андрій |
Григорович |
2003 |
FK1-B20 |
КМСУ |
2. |
Буланов |
Ігор |
Володимирович |
1991 |
FK1-B20 |
МСУ |
3. |
Ковальов |
Максим |
Олегович |
2003 |
FK1-B20 |
КМСУ |
4. |
Любченко |
Олександр |
Сергійович |
2002 |
FK1-B20 |
КМСУ |
5. |
Мазурик |
Олег |
Васильович |
2003 |
FK1-B20 |
МСУ |
6. |
Олійник |
Вікторія |
Олегівна |
2005 |
FKS1-В22 |
КМСУ |
Асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання Марчук Д. В.
Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення/підвищення спортивної майстерності з тхеквондо ВТФ.
№ з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рік народження |
Група |
Розряд |
1. |
Дзоз |
В’ячеслав |
Олександрович |
2003 |
FK1-B21 |
МСУ |
2. |
Іванюк |
Владислав |
Анатолійович |
2004 |
FK2-B21 |
КМСУ |
3. |
Бірковський |
Олег |
Іванович |
2006 |
FK1-B23 |
КМСУ |
4. |
Маматов |
Олег |
Олегович |
2002 |
FK1-М23 |
МСУ |
5. |
Харченко |
Олег |
Валентинович |
1984 |
FK1-М23 |
МСУ |
6. |
Романенко |
Марія |
Олександрівна |
2006 |
FKS1-B23 |
МСУ |
Старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Потапчук С. М.
Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення/підвищення спортивної майстерності з тхеквондо ВТФ.
№ з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рікнародження |
Група |
Розряд |
1. |
Романенко |
Євгеній |
Олександрович |
2003 |
FK1-B20 |
МСУ |
2. |
Хобтар |
Софія |
Олександрівна |
2002 |
FK1-М23 |
МСУ |
3. |
Петрук |
Андрій |
Ігорович |
2002 |
FK2-B20 |
МСУ |
4. |
Скринський |
Андрій |
Геннадійович |
2003 |
FKS1-B23 |
КМСУ |
5. |
Салій |
Дмитро |
Вадимович |
2003 |
FKS1-В20 |
КМСУ |
6. |
Гуріца |
Денис |
Юхимович |
2002 |
FKSms1-B22 |
КМСУ |
7. |
Гучок |
Олександр |
Васильович |
2003 |
FK1-B20 |
КМСУ |
8. |
Скосарев |
Даніл |
Сергійович |
2002 |
FKS2-М23 |
КМСУ |
9. |
Чайковський |
Валентин |
Валентинович |
2000 |
FK2-М22 |
КМСУ |
10. |
Мазур |
Тетяна |
Володимирівна |
2000 |
FK1-М22 |
КМСУ |
11. |
Островський |
Олександр |
Миколайович |
2005 |
FK2-B22 |
б/р |
12. |
Язвінський |
Роман |
Ігорович |
2005 |
FKS1-В23 |
б/р |
13. |
Грель |
Владислав |
Ігорович |
2001 |
FKS1-B23 |
б/р |
14. |
Чорпіта |
Дмитро |
Васильович |
2006 |
FKS1-B23 |
б/р |
15. |
Місюк |
Андрій |
Валерійович |
1986 |
FKS1-B23 |
б/р |
Старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Потапчук С. М
Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення/підвищення спортивної майстерності з боксу.
№з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рікнародження |
Група |
Розряд |
1. |
Салабай |
Денис |
Олександрович |
2002 |
FKS1-B20 |
МСУМК |
2. |
Стаднічук |
Ілона |
Іванівна |
2003 |
FK1-B20 |
КМСУ |
3. |
Кулібаба |
Богдан |
Русланович |
2003 |
FK1-B20 |
КМСУ |
4. |
Михалушко |
Ярослав |
Тарасович |
2001 |
FKS1-B20 |
МСУ |
5. |
Роздольський |
Денис |
Олександрович |
2004 |
FKS1-B21 |
МСУ |
6. |
Мерінова |
Наталія |
Олександрівна |
2003 |
FKS1-B22 |
КМС |
7. |
Тацинець |
Ярослав |
Іванович |
2006 |
FKS1-B23 |
б/р |
Асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання Приходько В. М.
Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення/підвищення спортивної майстерності з боксу.
№з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рікнародження |
Група |
Розряд |
1. |
Карцан |
Аркадій |
Русланович |
1999 |
FK1-М22 |
МСУ |
2. |
Новосад |
Сабіна |
Володимирівна |
2000 |
FK1-М22 |
МСУ |
3. |
Ленько |
Іван |
Михайлович |
1986 |
FK1-М22 |
КМСУ |
4. |
Никончук |
Денис |
Володимирович |
2004 |
FKSms1-B22 |
КМСУ |
5. |
Кондратюк |
Владислав |
Володимирович |
2005 |
FKS1-B22 |
КМСУ |
6. |
Васько |
Олександр |
Тарасович |
2006 |
FK1-B23 |
МСУ |
7 |
Лісовий |
Віктор |
Вікторович |
2006 |
FKS1-B23 |
МСУ |
8. |
Карван |
Володимир |
Володимирович |
1994 |
FKS2-М23 |
МСУ |
9. |
Шибунько |
Михайло |
Сергійович |
1995 |
FKS1-B22 |
КМСУ |
Асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання Приходько В. М.
Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення/підвищення спортивної майстерності з боксу.
№ з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рікнародження |
Група |
Розряд |
1. |
Скрупський |
Данііл |
Олександрович |
2002 |
FKS1-B20 |
КМСУ |
2. |
Дудар |
Владислав |
Миколайович |
2004 |
FKS1-B21 |
КМСУ |
3. |
Півоваров |
Леонід |
Олександрович |
2003 |
FKS1-B22 |
КМСУ |
4. |
Ніколаєв |
Данило |
Євгенійович |
2000 |
FKS2-М23 |
КМСУ |
5. |
Драч |
Максим |
Вікторович |
2001 |
FK1-М23 |
МСУ |
6. |
Кудін |
Іван |
Миколайович |
2001 |
FKS1-М22 |
КМСУ |
7. |
Кулеша |
Денис |
Олегович |
2001 |
FK1-М23 |
МСУ |
Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Скавронський О. П.
Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення/підвищення спортивної майстерності з боксу.
№з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рікнародження |
Група |
Розряд |
1. |
Білінський |
Богдан |
Богданович |
2002 |
FKS1-М23 |
б/р |
2. |
Луцків |
Андрій |
Ігорович |
2001 |
FKS1-B20 |
б/р |
3. |
Рябий |
Віталій |
Олегович |
2003 |
FK1-B21 |
б/р |
4. |
Огойко |
Іоанн |
Анатолійович |
2003 |
FKS1-B22 |
І |
5. |
Томашун |
Даніл |
Олексійович |
2005 |
FK1-B22 |
І |
6. |
Столяр |
Денис |
Вадимович |
2005 |
FKS1-B22 |
б/р |
7. |
Куропаткін |
Денис |
Дмитрович |
2004 |
FKS1-B22 |
б/р |
8. |
Дужак |
Арсен |
Миколайович |
1993 |
FK2-В22 |
б/р |
9. |
Якимчук |
Демян |
Анатолійович |
2005 |
FKS1-B23 |
І |
10. |
Кучміч |
Віталій |
Русланович |
2003 |
FK1-B20 |
ІІ |
11. |
Дзеник |
Ростислав |
Андрійович |
2003 |
FK2-B20 |
б/р |
12. |
Ніколаєв |
Данило |
Євгенович |
2000 |
FKS1-М23 |
ІІ |
Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Скавронський О. П.
Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення/підвищення спортивної майстерності з бадмінтону.
№з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рік народження |
Група |
Розряд |
1. |
Протасюк |
Крістіна |
Юріївна |
2004 |
FKS1-B21 |
б/р |
2. |
Урсов |
Олександр |
Васильович |
2003 |
FK2-B22 |
б/р |
3. |
Притуляк |
Максим |
Сергійович |
2000 |
FKS2-М22 |
б/р |
4. |
Дюднєв |
Артем |
Михайлович |
1982 |
FKS1-М22 |
б/р |
5. |
Швець |
Максим |
Олександрович |
2004 |
FKS1-B21 |
ІІІ |
6. |
Жебженяк |
Віктор |
Вікторович |
2001 |
FK2-B22 |
б/р |
8. |
Якименко |
Владислав |
Сергійович |
2003 |
FK2-B22 |
б/р |
9. |
Матвєєв |
Іван |
Вячеславович |
2005 |
FK1-B22 |
б/р |
10. |
Березніцький |
Борис |
Романович |
2006 |
FK1-B23 |
І |
11. |
Самсонюк |
Олександр |
Петрович |
1983 |
FK1-М23 |
І |
12. |
Ілаш |
Данил |
Ігорович |
2005 |
FK1-B22 |
б/р |
Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Юрчишин Ю. В.
Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення/підвищення спортивної майстерності з бадмінтону
№з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рік народження |
Група |
Розряд |
1. |
Артимчук |
Михайло |
Дмитрович |
2005 |
FK2-B22 |
б/р |
2. |
Сарап |
Владислав |
Олегович |
1999 |
FK1-М22 |
б/р |
3. |
Матвійчук |
Володимир |
Віталійович |
1991 |
FKSms1-B23 |
б/р |
4. |
Семенов |
Роман |
Миколайович |
1994 |
FK1-М23 |
б/р |
5. |
Борчук |
Сергій |
Валентинович |
1986 |
FKS2-М23 |
б/р |
6. |
Морозов |
Ростислав |
Валерійович |
1996 |
FKS2-М23 |
б/р |
7. |
Васільєв |
Роман |
Васильович |
2002 |
FK1-М23 |
б/р |
8. |
Костовський |
Андрій |
Олександрович |
2002 |
FK1-М23 |
б/р |
9. |
Котан |
Микола |
Юрійович |
2001 |
FK1-М23 |
б/р |
10. |
Яблонський |
Владислав |
Русланович |
2001 |
FK1-М23 |
б/р |
11. |
Криворучко |
Руслана |
Ярославівна |
2006 |
FK1-В23 |
б/р |
12. |
Товстокоров |
Вадим |
Петрович |
2006 |
FKS1-В23 |
б/р |
13. |
Рибій |
Микола |
Івіанович |
1979 |
FK1-М23 |
б/р |
Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Юрчишин Ю. В.
Список групи спортивно-педагогічного вдосконалення/підвищення спортивної майстерності з стрільби кульової
№з/п |
Прізвище |
Ім’я |
По батькові |
Рік народження |
Група |
Розряд |
1. |
Кізима |
Ігор |
Григорович |
1997 |
FKS1-М23 |
МСМК |
2. |
Баблюк |
Денис |
Васильович |
2001 |
FKS1-М23 |
МСМК |
3. |
Величко |
Олексій |
Андрійович |
2000 |
FKSms1-B23 |
б/р |
4. |
Артим’юк |
Михайло |
Васильович |
2005 |
FK1-B22 |
б/р |
5. |
Брус |
Олександр Любомир |
Юрійович |
2006 |
FK1-В23 |
б/р |
6. |
Осадчук |
Крістіна |
Дмитрівна |
2006 |
FK1-В23 |
б/р |
7. |
Сокоть |
Ростислав |
Володимирович |
2006 |
FK1-В23 |
б/р |
8. |
Бабій |
Максим |
Володимирович |
1991 |
FKS1-В22 |
б/р |
9. |
Процький |
Сергій |
Володимирович |
1991 |
FK2-М22 |
б/р |
10. |
Павлучкович |
Марян |
Васильович |
1995 |
FK2-М22 |
б/р |
11. |
Возний |
Станіслав |
Сергійович |
1995 |
FK1-М22 |
б/р |
12. |
Лукашенко |
Владислав |
Олексійович |
1996 |
FKS1-М22 |
б/р |
13. |
Вишневський |
Михайло |
Володимирович |
1998 |
FKS1-М22 |
б/р |
14. |
Кішеня |
Борис |
Павлович |
2006 |
FK2-М22 |
б/р |
Доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Мисів В. М.
Завідувач кафедри Юрій ЮРЧИШИН
КВАЛІФІКАЦІЯ ВСІХ ЗДОБУВАЧІВ:
ЗМСУ | 1 | І р. | 2 |
МСУМК | 3 | ІІ р. | 1 |
МСУ | 27 | ІІІ р. | 1 |
КМСУ | 33 | б/р. | 28 |
ВСЬОГО: 96 ЗДОБУВАЧІВ