ЖУРНАЛ обліку роботи студентського наукового гуртка (проблемної групи)

Положення про студентський науковий гурток і проблемну групу

Графік роботи наукових гуртків та проблемних груп 2023-2024 н.р.

Науковий гурток кафедри теорії і методики фізичного виховання – «Рухова активність різних груп населення в контексті оздоровчого змісту».

Науковий керівник – Юрчишин Юрій Володимирович – кандидат наук з фізичного виховання та спорту,  доцент.

Науковий гурток кафедри теорії і методики фізичного виховання – «Профілактично-оздоровчі технології фізичного виховання та ерготерапії».

Науковий керівник – Єдинак Геннадій Анатолійович – доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор.

Науковий гурток кафедри теорії і методики фізичного виховання – «Педагогічні умови підготовки майбутніх учителів фізичної культури до олімпійської освіти молодших школярів».

Науковий керівник – Бoднар Алiна Олексaндрівна – кандидат педагогічних наук, доцент.

Науковий гурток кафедри теорії і методики фізичного виховання – «Визначення соматотипу, як критерію інтегральної оцінки індивідуально людини».

Науковий керівник – Мисів Володимир Михайлович – кандидат наук з фізичного виховання та спорту,  доцент.

Науковий гурток кафедри теорії і методики фізичного виховання – «Формування мотивації студентів до здорового способу життя під час занять в спортивних секціях».

Науковий керівник – Клюс Олена Анатоліївна – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач.