#Навчаємо та навчаємося дистанційно

Із 23 квітня по 05 травня 2020 року здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь в онлайн-опитуванні (URL : https://meridian.kpnu.edu.ua/?p=30279), яке проводила Державна служба якості освіти України серед усіх закладів вищої освіти України щодо питань, пов’язаних із використанням технологій дистанційного навчання в умовах карантину.

Анкету «Тенденції розвитку технологій дистанційного навчання у закладах вищої освіти України» було розроблено відповідно до принципів анонімності та конфіденційності для виявлення проблем, які є загальними для освітянської спільноти, та пошуку шляхів їх вирішення.

Спільнота Університету Огієнка активно долучилася до участі в опитуванні за організаційного сприяння навчально-методичного центру забезпечення якості освіти університету, відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації центру спільно з деканатами факультетів й органами студентського самоврядування.

Загалом в опитуванні взяло участь 1243 особи, з них – 1048 здобувачів вищої освіти та 195 науково-педагогічних працівників університету.Висока якість вищої освіти – це рішучий крок до європейської інтеграції, тому крокуймо в правильному напрямі.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти