Викладачі факультету фізичної культури підвищують кваліфікацію онлайн

Життя — постійний рух вперед.  Сьогодні  дистанційне навчання набуває все більшої популярності завдяки  розвитку інформаційних технологій.

Викладачі факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка не тільки навчають студентів, але й постійно навчаються самі. Так, Чистякова М.О., Приходько В.М., Мазур В.О., Скавронській О.П. беруть участь у короткостроковій програмі підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту (з обраного виду спорту) на базі Сумського державного університету.

Викладачі  Потапчук С., Воронецький В., Чистякова М., Райтаровська І. брали участь  11.06.2020  у  Міжнародному Онлайн-семінарі. Тема: – «Основи періодизації багаторічної та річної підготовки». Лектор – ПЛАТОНОВ Володимир Миколайович – Доктор педагогічних наук, професор олімпійського інституту НУФВСУ, співголова комісії НОК України «Інновації в спорті».