Олена Клюс – учасниця стажування в межах академічної мобільності у Венеціанському університеті Ка’ Фоскарі

За результатом (дистанційного) науково-педагогічного стажування в межах академічної мобільності у Венеціанському університеті Ка’ Фоскарі (Італія) за фахом «фізичне виховання» з 29 червня до 07 серпня старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Олена Клюс провела науковий семінар на тему «Революційні зміни та інновації в підготовці викладачів фізичної культури та спорту». Метою участі в програмі академічної мобільності було отримання передового науково-педагогічного світового досвіду, підвищення кваліфікації в галузі фізичного виховання та спорту. У результаті участі в програмі академічної мобільності Олена Анатоліївна отримала новітні знання в галузі фізичного виховання та спорту, які використовуватиме під час підготовки здобувачів вищої освіти в країнах, які входять до Європейського Союзу.

Олена Клюс дякує за успішну організацію стажування і надання необхідної інформації відділу міжнародних зв’язків.