Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка оголошує набір слухачів на підготовчі курси

Для навчання на підготовчих курсах запрошуються учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та абітурієнти на базі повної загальної середньої освіти.

Мета підготовчих курсів – підготовка громадян України для вступу до закладів вищої освіти та зовнішнього незалежного оцінювання.

Навчальні предмети та їх кількість обирає слухач підготовчих курсів.

На підготовчих курсах вивчають такі навчальні предмети:

українська мова

українська література

іноземна мова (англійська, німецька)

історія України

фізика

біологія

географія

хімія

Прийом заяв на підготовчі курси розпочинається 01 вересня 2021 року.

Для укладання договору замовнику освітніх послуг потрібно мати:

• оригінал/копія паспорта,
  • оригінал/копія ідентифікаційного коду.

Договір про надання освітніх послуг (підготовка до вступу в заклади вищої освіти громадян України) укладається між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка в особі ректора, з одного боку, замовником (один із батьків або інша фізична особа), з другого боку, одержувачем (слухач підготовчих курсів), з третього боку.

Навчання на підготовчих курсах здійснюють за кошти фізичних і юридичних осіб.

Організацію навчального процесу на підготовчих курсах здійснює відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштування випускників університету.

Навчання на підготовчих курсах здійснюють у вихідні та канікулярні дні. Початок занять – 30 жовтня 2021 року.

Для запису на курси та додатковою інформацією звертатись за телефоном:

+380673021783, +380683381689

або за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61, 320 каб.

e-mail: proforient_dept@kpnu.edu.ua

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та

сприяння працевлаштуванню випускників університету