VІ Міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи»

16-17 листопада в Києві в онлайн-форматі пройшла VІ Міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи» присвячена вирішенню соціальних, екологічних, економічних, організаційних вимірів спорту в концепції сталого розвитку нашої сфери, фізичній культурі дітей і молоді як складника концепції; сучасним викликам розвитку спорту й освіти для досягнення цілей сталого розвитку.

У форумі взяли участь представники міжнародних та всеукраїнських організацій, вчені та спортивні функціонери з 17 країн світу – України, Азербайджану, Естонії, Ізраїлю, Індії, Казахстану, Китаю, Канади, Литви, Малайзії, Німеччини, Нідерландів, Польщі, Сербії, Шотландії (Велика Британія), Шрі-Ланки, Швейцарії, а також ректори й провідні науковці з 36 вітчизняних і закордонних закладів вищої освіти та науково-дослідних, медичних, освітніх установ, науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, студенти НУФВСУ.

Викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Марина Чистякова взяла участь у роботі за напрямом «Актуальні проблеми спортивної медицини».

Модератори: Шахліна Лариса (Україна), Бокк Вольфганг (Німеччина), Андасова Жанар (Казахстан).

Марина Олександрівна представила доповідь на тему: «Реалізація функціонального потенціалу спортсменок високої кваліфікації, які спеціалізуються у дзюдо».

Кафедра теорії і методики фізичного виховання