Проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт серед здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 р. №1179 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020-2023 роках” та наказу ректора  «Про проведення в університеті І туру конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022-2023 навчальному році», на факультеті фізичної культури був проведений І етап конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт» за спеціалізацією «Фізичне виховання» для здобувачів вищої освіти освітнього рівня „бакалавр” та „магістр”.

26 січня 2023 року на платформі Googl meet на спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)  був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Наукові роботи оцінювала комісія у складі науково-педагогічних працівників кафедри спорту і спортивних ігор:

До складу оргкомітету запропонувати таких кандидатів:

Єдинак Г.А. д. фіз. вих., професор – голова оргкомітету;

Юрчишин Ю. В., кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри теорії і методики фізичного вихованняа – заст. голови оргкомітету;

Мисів В.М., кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент  кафедри теорії і методики фізичного виховання – член оргкомітету;

Боднар А. О., кандидат педагогічних наук, заступник декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – член оргкомітету

Чистякова М. О., кандидат наук з фізичного виховання та спорту, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків факультету фізичної культури Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – член оргкомітету;

Марчук Д.В., викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання  – член оргкомітету.

В конкурсі взяли участь здобувачі вищої освіти ОР «бакалавр».

З науковими доповідями виступили:

Хрещенюк Владислав, здобувач вищої освіти 4 курсу рівня вищої освіти «бакалавр». Тема наукового дослідження «Значення та роль оздоровчої гімнастики для  здобувачів освіти». Науковий керівник – Бабюк С.М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання.

– Шершал Ірина, здобувачка вищої освіти 3 курсу рівня вищої освіти «бакалавр».. Тема наукового дослідження «Оптимізація психофізичного стану дітей в процесі фізичного виховання у молодшій школі». Науковий керівник – Клюс О. А., кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання

– Цісар Олександра, здобувачка вищої освіти 2 курсу рівня вищої освіти «бакалавр». Тема наукового дослідження  «Організація оздоровчої фізичної активності студентів в умовах дистанційного навчання». Науковий керівник – Юрчишин Ю. В., кандидат наук  з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри теорії  і методики фізичного виховання.

Кучміч Віталій, здобувач вищої освіти 3 курсу рівня вищої освіти «бакалавр». Тема наукового дослідження «Сучасні погляди на роль фізичного виховання у формуванні здорового способу життя». Науковий керівник – Скавронський О.П, кандидат наук  з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання.

Михасик Катерина, здобувачка вищої освіти 3 курсу рівня вищої освіти «бакалавр» . Тема наукового дослідження  «Актуальні проблеми комунікації у сфері фізичної культури». Науковий керівник – Чистякова М. О., кандидат наук з фізичного виховання та спорту, ст. викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання.

Бриндак Андрій, здобувач вищої освіти 3 курсу рівня вищої освіти «бакалавр». Тема наукового дослідження “Методичні особливості проведення уроків з фізичної культури з учнями загальноосвітнього навчального закладу (варіативний модуль «гімнастика»). Науковий керівник – Марчук Данііл, викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання.

Мазурик Олег, здобувач вищої освіти 2 курсу рівня вищої освіти «бакалавр». Тема наукового дослідження «Ефективність використання домашніх завдань з фізичної культури з учнями старших класів». Науковий керівник – Марчук Володимир, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання.

– Юзва Ольга  здобувачка вищої освіти 3 курсу рівня вищої «бакалавр» . Тема роботи: «Самостійні заняття фізичними вправами». Науковий керівник – Потапчук С.М., викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання

– Погорений Микола, здобувач вищої освіти 2 курсу рівня вищої освіти «бакалавр». Тема наукового дослідження «Фізична активність учнів початкової школи при змішаному навчанні». Науковий керівник – Єдинак Г.А, доктор наук  з фізичного виховання та спорту, професор кафедри теорії  і методики фізичного виховання.

Доповіді були грунтовними, чіткими, конкретними та по суті.

Переможцями стали:

– І місце: здобувач вищої освіти 4 курсу рівня вищої освіти «бакалавр» Хрещенюк Владислав Тема роботи: «Значення та роль оздоровчої гімнастики для  здобувачів освіти»

– ІІ місце: здобувачка вищої освіти 2 курсу рівня вищої освіти «бакалавр» Цісар Олександра «Організація оздоровчої фізичної активності студентів в умовах дистанційного навчання». Науковий керівник – Юрчишин Ю. В., кандидат наук  з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри теорії  і методики фізичного виховання.

-ІІІ місце: здобувачка вищої освіти 3 курсу рівня вищої освіти «бакалавр» Михасик Катерина. Тема роботи: «Актуальні проблеми комунікації у сфері фізичної культури». Науковий керівник – Чистякова М. О., кандидат наук з фізичного виховання та спорту, ст. викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання.