Випускники факультету фізичної культури серед переможців першого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

01-10 лютого проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».

За звання найталановитіших учителів змагався 221 учасник у номінаціях: «Початкова освіта» – 118 учасників, «Фізична культура» – 63, «Основи здоров’я» – 29, «Захист України» – 11. Педагоги Хмельниччини демонстрували педагогічну майстерність, творчий підхід щодо використання сучасних інноваційних технологій, педагогічні надбання, уміння працювати з учнями, знання методики та педагогіки, професійні якості.

У м. Хмельницький відбулася церемонія нагородження переможців та лауреатів першого (обласного) туру, серед яких призові місця посіли випускники К-ПНУ:

• диплом І ступеня – випускник 1994 року,  учитель фізичної культури Дунаєвецького ліцею № 3 Дунаєвецької міської ради Дмитро Кмита;
  • диплом ІІ ступеня – випускниця 2017 року, учителька фізичної культури Баговицького ліцею (зі структурними підрозділами гімназія та початкова школа) Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Ольга Костюк;
  • диплом ІІІ ступеня – випускник 2014 року, учитель фізичної культури Заміхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоушицької селищної ради Ігор Магльона.

Відзначені також Подякою та сертифікатами члени журі за сумлінність щодо забезпечення об’єктивної та якісної оцінки досвіду роботи конкурсантів, серед них є науково-педагогічні працівники Університету Огієнка: Роман Сандуляк, асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання, вчитель фізичної культури Дунаєвецького ліцею №3, голова методичного об’єднання вчителів фізичної культури Дунаєвецької ОТГ, і Вадим Горун, вчитель фізичної культури ліцею № 3 м. Камʼянця-Подільського, переможець ІІ та фіналіст ІІІ туру заключного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів, наснаги та нових педагогічних звершень!