Університет Огієнка посів перше місце у фінальних змаганнях із тхеквондо

21-22 лютого 2023 року в місті Хмельницькому відбулася XVIІІ літня Універсіада України з тхеквондо ВТФ.

Участь взяли 28 закладів вищої освіти з 12 регіонів України.

Кам’янець-Подільський національний  університет імені Івана Огієнка представляла команда  факультету фізичної культури, яка  посіла І загальнокомандне місце серед всіх ЗВО.

В особистій першості члени команди посіли такі місця:

І місце – студент 4 курсу, групи FKS1–B19, спеціальності 017 Фізична культура і спорт Олег Маматов;

ІІ місце – студент 3 курсу, гурпи FK2–B20, спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Андрій Петрук, студент 3 курсу, гурпи FK1–B20, спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Євген Романенко;

ІІІ місце – студент 2 курсу, групи FK1-B21, спеціальності 14.11 Середня освіта (Фізична культура) Владислав Дзоз, студент 2 курсу, групи FK2-B21,  спеціальності 14.11 Середня освіта (Фізична культура) Владислав Іванюк.

Вітаємо студентів-учасників Універсіади з успішним виступом та бажаємо Вам ще більших спортивних досягнень, перемог і мирного неба над головою!

Факультет фізичної культури