Зустріч студентів К-ПНУ з представниками Управління патрульної поліції Хмельницької області

8 березня відбулася зустріч студентів  історичного факультету та факультету фізичної культури К-ПНУ з представниками Управління патрульної поліції Хмельницької області.

Працівники поінформували студентів про роль патрульної поліції в захисті прав людини, особливості адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення.

Присутні дізналися про умови відбору до поліції, можливості кар’єрного зростання і розвитку, особливості й графік робити, заробітню плату, премії (заохочення) тощо. Також представники Управління патрульної поліції розповіли про власний досвід  та запросили студентів-випускників доєднатися підрозділів Нацполіції.

Здобувачі вищої освіти, які зацікавилися пропозицією, можуть звернутися за додатковими роз’ясненнями до Управління патрульної поліції в Хмельницікій області, або ознайомитися з детальнішою інформацією на офіційному сайті.