У К-ПНУ відновили традицію проведення інтелектуальних змагань серед здобувачів вищої освіти

Одним із засобів, що сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, є гра у шашки, яка витримала випробування тисячоліттями. Це не лише розвага, а й розвиток розумових здібностей.

26 квітня у К-ПНУ відбулися змагання із шашок на Першість між командами факультетів університету.

Участь у змаганнях взяли представники шести факультетів К-ПНУ: педагогічний факультет, історичний факультет, факультет фізичної культури, фізико-математичний факультет, факультет іноземної філології, факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи.

Головний суддя -кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач Олена Клюс.

За результатами змагань дівчата посіли такі місця:
1 місце - педагогічний факультет (Руслана Євєєва, ODR1-B22);
2 місце -факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи (Дар’я Мазур, SoO1-B22);
3 місце - факультет фізичної культури ( Тетяна Гузела, Ftms1-B22);
4 місце - фізико – математичний факультет (Юлія Черватюк, KN1-B22);
5 місце - факультет іноземної філології (Влада Мельничук, Ang1-B22);
6 місце - історичний факультет (Валерія Змєєва, IstP1-B22).

Серед хлопців розподіли такі місця:
1 місце - факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи (Ілля Белінський, Sz1-B22);
2 місце - іноземної філології (Валентин Дудко, Fil1-B22);
3 місце - факультет фізичної культури (Микола Ганін, Ft1-B22 );
4 місце - фізико – математичний факультет (Анатолій Гуменюк, KN1-B22);
5 місце - педагогічний факультет (Владислав Бульдяк, OMX-B22);
6 місце - історичний факультет (Роман Козленко, IstP1-B22 ).

Кафедра теорії і методики фізичного виховання дякує усім учасникам, які взяли активну участь у змаганнях.

Бажаємо всім здоров’я, наснаги до навчання і мирного неба над головою!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання