Студентка К-ПНУ – учасниця літературно-мистецького фестивалю «Палієва осінь»

2 вересня у Фастові вшосте відбувся літературно-мистецький фестиваль «Палієва осінь».

У заході взяла участь студентка К-ПНУ 1 курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Єлизавета Щеглюк, яка ознайомила присутніх із музеєм козацької зброї та продемонструвала техніку шаблями (тренер – Олег Чернишенко).

Гості заходу мали нагоду насолодитися спілкуванням з відомими письменниками України Василем Шклярем, Люко Дашвар та Андрієм Кокотюхою, придбати їх книги, взяти автографи на згадку та сфотографуватися. Також у межах фестивалю провели збір коштів для ЗСУ.

Організатори фестивалю: команда «Палієвої осені» – Олена Ракова, Олександр Пермін, Ігор Забранський, Володимир Куценко, за підтримки Фастівської міської ради.