Проєктна діяльність на факультеті фізичної культури

Науково-педагогічні працівники факультету фізичної культури зустрілися з відділом міжнародних зв’язків для можливості розвитку напряму Жан Моне програми Європейського Союзу ERASMUS +.

Викладачі факультету разом з фахівцями міжнародного відділу цікаво та змістовно обговорили перспективи нових євроінтеграційних напрямів співпраці. Зокрема, застосування інклюзивного підходу в галузі фізичної культури і спорту, який спрямовано на сприяння рівним можливостям і доступу, інклюзії, різноманітності та справедливості в усіх своїх діях. Обговорювали можливості, щоб найкращим чином задовольнити потреби учасників з меншими можливостями. В аудиторії панувала атмосфера щирої зацікавленості, взаємного розуміння.

Впевнені, що дана зустріч дасть поштовх для генерування ідей пов’язаних із досконалості викладання та дослідженнями у сфері студій Європейського Союзу, діалогом між науковцями й особами  в усьому світі.

Марина ЧИСТЯКОВА,
кандидат наук з фізичного виховання та спорту,
заступник декана з наукової роботи
та міжнародних зв’язків