Першість Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з шашок

Одним із засобів, що сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, є гра в шашки. Шашки давно слугують людям не лише для розваг, а також  для розвитку розумових здібностей.

14 березня в читальному залі головного корпусу відбулися змагання з шашок на Першість університету серед команд факультетів  К-ПНУ в окремій категорії жінки та чоловіки.

Участь у змаганнях взяли представники шести факультетів: педагогічний, історичний, фізичної культури, фізико-математичний, іноземної філології, факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи.

За результатами змагань дівчата посіли такі місця:

1 місце – Тетяна Пастернак (факультет іноземної філології);

2 місце – Аліна Паламарчук (педагогічний  факультет);

3 місце – Тетяна Козачук (фізико – математичний факультет);

4 місце – Єлизавета Щеглюк (факультет фізичної культури);

5 місце – Марина Мацеха (факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи);

6 місце – Юлія Боднар (історичний факультет).

Серед хлопців місця розподілили так:

1 місце – Назарій Свинар  (фізико – математичний факультет);

2 місце – Влад Осадчук (факультет іноземної філології);

3 місце – Борис Березніцький (факультет фізичної культури);

4 місце – Максим Баженов (історичний факультет);

5 місце – Андрій Господар (педагогічний  факультет);

6 місце – Денис Бочуля (факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи).

Головний суддя та організатор -кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач Олена Клюс.

Кафедра теорії і методики  фізичного виховання виражає особливу подяку за підтримку в нагородженні команд голові профкому студентів, аспірантів та докторантів К-ПНУ Юлії Штефанко.

Кафедра теорії і методики  фізичного виховання