Студенти факультету фізичної культури К-ПНУ у фіналі Всеукраїнського фестивалю інновацій

Організатори:  стартап-центр «SPARK» НТУ «ХПІ» разом із МОН України та Українським фондом стартапів. Загалом фестиваль зібрав 86 стартап-проєктів із різних міст України: Львова, Рівного, Кам’янця-Подільського, Херсона, Києва, Запоріжжя,  Харкова, а також із Нідерландів і Китаю.

До фіналу пройшли 18 найактуальніших стартапів із різних галузей: військової, медичної, культурної тощо.  Серед них і команда представників факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, яка підготувала стартап-проєкт «ГАЙДАНУШ» (карткова гра, що має стати інструментом, який допоможе зрозуміти дітям нові види рухової активності на уроках фізичної культури).

Склад команди:

• студент 4 курсу Іван Литвинюк (факультет фізичної культури К-ПНУ);
  • студент 2 курсу Олександр Островський (факультет фізичної культури К-ПНУ);
  • студентка 2 курсу Діана Грубеляс (факультет фізичної культури);
  • студент 4 курсу Валерій Чистяков (КН-20-2, Хмельницький національний університет).

Науковий керівник команди – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання К-ПНУ Марина Чистякова.

Щиро вітаємо команду та її керівника! Бажаємо подальших успіхів!

Кафедра теорії та методики фізичного виховання