К-ПНУ – співорганізатор VI літньої Гімназіади України з бадмінтону серед учнів закладів загальної середньої освіти

09-12 травня вперше в Кам’янці-Подільському відбулася VI літня Гімназіада України з бадмінтону серед учнів закладів загальної середньої освіти, одним із співорганізаторів якої був Університет Огієнка.

У змаганнях взяли участь 60 учнів-спортсменів у складі 13 команд 39 закладів освіти із 12 областей України.

Ректор К-ПНУ, доктор історичних наук, професор Сергій Копилов, декан факультету фізичної культури кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Іван Стасюк  та завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Юрій Юрчишин привітали учасників і побажали спортивних успіхів та перемог!

Долучаємось до розвитку спорту в м. Кам’янець-Подільський!

Спортивний клуб