Використання матеріально-технічних та інформаційних ресурсів бібліотеки Університету Огієнка: відкрита лекція для студентів факультету фізичної культури

30 січня  в межах ознайомлення здобувачів вищої освіти факультету фізичної культури з матеріально-технічними та інформаційним ресурсами університету відбулась відрита лекція для здобувачів спеціальностей 014 середня освіта (Фізична культура), 017 Фізична культура і спорт та 227 Фізична терапія з директором бібліотеки Людмилою Климчук.

Студенти ознайомились із пріоритетними напрямами діяльності бібліотеки К-ПНУ, можливостями користування електронними ресурсами, зокрема вебсайтом, електронним каталогом, інституційним репозитарієм, електронними базами даних,  наукометричними базами Scopus, Web of Science, повнотекстовими електронними базами Bentham Science, Research4Life.

Спікер наголосила на тому, що здобувачі вищої освіти мають безоплатний доступ до фондів бібліотеки, які налічують 1 025 507  примірників. В університеті функціонує 2 абонементи і 9 читальних залів.

Також Людмила Вікторівна зазначила пріоритетні напрями діяльності бібліотеки, а саме: сприяння принципам академічної доброчесності, постійне підвищення інформаційної культури, вироблення навичок роботи з інформаційними ресурсами, поповнення інституційного репозитарію університету й інтегрування його вмісту в освітньо-науковий простір, сприяння у використанні наукометричних баз учасниками освітнього процесу і в проведенні вебінарів із цієї проблематики.

Факультет фізичної культури висловлює подяку директору бібліотеки за доступну і важливу інформацію.